DR. EMILOVA’NIN KLINIĞI
sagliga giden dorğu yol

131 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Dr. Emilova’nın Kliniğine Hoşgeldiniz.

Hep hayalini kurduğunuz sağlığınıza kavuşmak için doğa bilimine dayalı tıbbi tedavi dünyasının kapılarını aralayınız.

Aqua AzurDr. Emilova’nın Kliniğinde hastalıklara teşhis konulması, riskli durumların değerlendirilmesi ve önlenmesi alanlarında hizmet verilmekte ve birçok hastalık doğal yöntemlerle, başlıca da meyve-çay esaslı relaks diyeti uygulanarak tedavi edilmektedir. Hedefimiz, her hastanın sağlıklı yaşam konusunda doğru bir görüşe sahip olmasını sağlamaktır. Klinikte hoş bir ortamda keyifli bir tatilin tadının çıkarmanın yanı sıra doktor kontrolü altında tedavi edilmenin rahatlığını da yaşayabilirsiniz.

Kliniğimizde uygulanan tedavi yöntemleri hasta vücudun tekdüze bir sistem olarak ele alınmasına dayanmaktadır. Bizim için insan bedensel, zihinsel ve ruhsal bileşenlerden oluşan tek vücuttur ve bu tekdüze sistemin dengesi değişik iyileştirici etkinliklerle sağlanabilmektedir. Açlık terapisi yoğun istirahat, temiz hava, güneş, yürüyüş ve jimnastik, ruhsal enerji çalışmaları, fizyoterapi, psikoterapi, kolon hidro terapi, şifa masajları, su tedavileri ve sağlık konusunda eğitici ve bilgilendirici derslerle birlikte uygulanmaktadır. Böyle bir ortamın içinde sadece bulunmak bile insanı gerçek sağlığına önemli ölçüde yakınlaştırıyor diyebiliriz. Ancak her insanı bu gerçek sağlığına kavuşturabilmek için her birinin sağlık durumunu baştan başa tanımak gerek. Bu yüzden kliniğimizde kıdemli doktorlardan oluşan ve en son teknoloji cihazlarıyla çalışan bir uzman ekibi hizmet vermektedir.

1993 yılında, İç Hastalıkları, Romatoloji Ve Kardiyoloji Uzmanı Dr. Lyudmila Emilova tarafından Bulgaristan’ın Varna şehrinde kurulmuş olan klinikte şimdiye kadar sağlık merkezinden dünyanın her yerinden gelen 47 binden fazla insan tedavi görüp koruyucu bakımdan geçerek tekrar mutluluklarına ve sağlıklarına kavuşmuş olarak ayrılmıştır. Yılların bize verdiği tecrübe ve birikimlerimize dayanarak şifa orucu konusunda bir çok bilimsel araştırma yapıp sonuçlarını yayınlama olanağı bulduk.

emi09Kliniğe geldiğinizde kendinizi sakin, huzur verici, hoş bir ortamın içinde bulacaksınız. Bu atmosfer içinde tamamıyla rahatlamak ve dinçleşmek fırsatı bulacaksınız. Merkezimizde kaldığınız sürece sağlıklı yaşamanın sırlarını çözme imkanınız da olacak çünkü her gün temel dillerde hazırlanıp sunulan sohbetler, sunumlar, filmler veya literatürden istifade edebileceksiniz.


131 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Mil02