DR. EMILOVA’NIN KLINIĞI
sagliga giden dorğu yol

230 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

emi15Dr. Lyudmila Emilova. 1943 yılında Varna’da doğdu. Varna Tıp Üniversitesinden 1969 yılında mezun olan Dr. Emilova daha sonra İç Hastalıkları ve Romatoloji ile Kardiyoloji dallarında uzmanlık yaptı. Resmi tıp alanında zengin bilgi ve deneyime sahip olmasına rağmen 1991 yılında Dr. Emilova’ya birçok kronik hastalık teşhisi konuldu.

İşte o dönemde talih onu ünlü Bulgar Şifacı Lidiya Kovaçeva ile karşılaştırdı ve Doktor Emilova kendisinden meyve ve ballı çay yardımıyla uygulanan hafifleştirilmiş şifa orucu veya oruç terapisi denilen yöntemi keşfetti. Bu sistemi üzerinde birkaç defa uygulayan Doktor Emilova, beslenme rejimini değiştirerek şiddetli migren, kronik gastrit ve kolit, karaciğer steatozu, anemi ve safra kesesi atonisi hastalıklardan bir yıl içinde kurtulmayı başardı. Elde ettiği sonuçlardan etkilenen ve esinlenen Dr. Emilova, bundan sonra hayatını bu yöntemle tedavi olmak isteyen hastalarına yardımcı olmak misyonuna adamaya karar verdi. Böylece, 5 Mayıs 1993 emi20tarihinde, doğa bilimine dayalı tıbbi yöntemlerle çalışan sağlık merkezini hizmete açan Dr. Emilova ilk başlarda yalnızdı, fakat daha sonraları meyve terapisinin sihirli gücünden ilham alan bir çok genç ekibine katıldı. Gençlerin çoğu bu sistem sayesinde kendi sağlık problemlerinin üstesinden gelmiş veya geleneksel tıbbın sınırlı imkanlarından istedikleri sonuçları elde edememiştir. Halihazırda, son teknoloji cihazlarla donatılı Dr. Emilova’nın kliniğinde 10 doktor çalışmaktadır.

1996 yılında American Nature Hygiene Society teşkilatına bağlı Hekimler Birliği üyesi olan Doktor Emilova bu sayede şifa orucu yöntemini uygulayan başka meslektaşlarıyla bilgi ve tecrübe alışverişinde bulunma imkanını elde etti. İnsan Sağlığının Korunmasında Yüksek Başarılar Elde Etmesi ve Rusya ile Bulgaristan Halkları Arasındaki Dostluk İlişkilerinin Gelişmesinde Kişisel Katkılarından dolayı 2007 yılında kendisi “Mihail Lomonosov” Madalyası ile ödüllendirdi. Şimdiye kadar sağlık merkezinden geçen on binlerce hasta, doktorun tavsiyelerini yerine getirerek kendilerini daha sağlıklı, incelmiş ve gençleşmiş hissettikleri gibi, daha da önemlisi - özgüvenli olmanın, olumlu düşünmenin, daha iyi görünmenin ve uzun yaşamanın anahtarlarının kendi ellerinde olduğunu anlamıştır.

Ekip:

   • Dr. Lyudmila Emilova – Kliniğin Kurucusu ve Yöneticisi, İç Hastalıkları, Romatoloji ve Kardiyoloji Uzmanı
   • Dr. Krasimir Milev – Organizasyon Müdürü, Elektronik Bilişim Sistemi ve Yazışma, Web Site ve Forum Danışmanı
   • Dr. Krasimir İvanov – Medikal Müdür, İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji, Ultrasonografik ve Endoskopik Tanı Uzmanı
   • Dr. Katya Kazakova – Medikal Danışman, Nöroloji, Ultrasonografik Kalp ve Damar Hastalıkları Tanısı ve Psikoterapi Uzmanı
   • Dr. Branimir Kanazirev – İç Hastalıkları, Kardiyoloji ve Romatoloji Uzmanı, Ekokardiyografi
   • Dr. Georgi İvanov – Röntgen ve Ultrasonografik Tanı Uzmanı
   • Dr. Daniela Ovçarova – Psikiyatri ve Psikoterapi Uzmanı
   • Dr. Georgi Georgiev – Manuel Terapi Uzmanı
   • Dr. Eleonora Karbova – Doktor
   • Hemşire Boryana İvanova - Elektrokardiyografi (EKG), Body Empedans Analizi, Spirometri
   • Hemşire Elena Marinova – Kolon Hidro Terap

230 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Phys23