DR. EMILOVA’NIN KLINIĞI
sagliga giden dorğu yol

116 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

thumb aza05Sağlık durumum sizin klinikte tedavi görmem için müsait midir?

Tıbbi Endikasyonlar Bölümünde programımız sayesinde tedavi edilebilen rahatsızlıklara ve sakıncalı olan durumlara dair bilgilendikten sonra hala tereddüt içindeyseniz e-mail adresimiz aracılığıyla bize danışabilirsiniz.

Klinikte ne kadar kalmam gerekiyor?

Meyve terapisi genelde 20 gün sürüyor. Daha sonra 10 günlük tekrar beslenme ile devam ediliyor. Yani bu iki tedaviyi içine alan programın optimal süresi 30 gündür. İsteyenler daha az zaman da kalabilir ve beslenme rejiminin genelde son kısmı, yani yeniden beslenme etabı bizim tarafımızdan önerilen özel rejimle klinikten ayrıldıktan sonra da devam ettirilebilir.

Kliniğinize nasıl müracaat edebilirim?

Sağlık durumunuzu anlatan ve klinikte tedavi görmek istediğiniz süreyi bildiren kısa bir yazıyı bize e-mail ile gönderin. Size vereceğimiz cevapta tedavi ücretini ve rezervasyonunuzu onayladığımızı bildireceğiz.

Kliniğe nasıl ulaşabilirim?

Yerleşim haritasına bakınız. En uygun yollardan biri, uçakla Lebed ve Grand Hotel Varna otelleri için Varna Havaalanına, Rila oteli içinse, Sofya havaalanına inmektir. Sizi havaalanından otele ulaştırmak bizim görevimizdir. Gelmeden önce e-mail ile irtibat kurarak gelişinizle ilgili ayrıntıları görüşmemizin faydalı olacağını düşünüyoruz.

Sizlerle hangi dillerde iletişim kurabilirim?

Aşağıdaki dillerde tercüman ve başka hizmetler sağlayabiliriz: İngilizce, Rusça, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Yunanca ve Türkçe.

thumb aza08Belirgin şikayet veya rahatsızlıklarım bulunmuyor. Bu programı koruyucu bakım amaçlı veya sadece zayıflamak için uygulayabilir miyim?

Evet. Program normal kilolarınıza kavuşmanızı, vücudunuzu arındırmanızı sağlayacağı gibi, ilerde sağlık problemleri yaşama riskinizi de önemli ölçüde azaltacaktır.

Klinikte kaldığım sürece meyve dışında başka gıda alabilecek miyim?

Meyve terapisi rejimindeyseniz – hayır. Daha farklı beslenme programlarımız da var, ancak bunlarla beklediğiniz iyileştirici ve arındırıcı etkileri elde edemeyeceksiniz. Bu programlar meyveli perhizin sakıncalı bulunduğu kişilere tatbik edilir.

İlaç kullanıyorum. Uyguladığınız sistemle tedavi olabilir miyim?

Evet. Tedaviniz süresince ilaçlarınızın dozları doktor tarafından titizlikle belirlenecektir. Hastalıklarınızla ilgili bizimle daha önce e-mail ile irtibat kurmanızı öneriyoruz.

Tedavi sırasında sigara kullanabilecek miyim? Alkol ve kahve içmeme müsaade edilecek mi?

Sigara kullanımına izin veriliyor fakat sigara ihtiyaçlarınızın önemli ölçüde azaldığını hissettiğiniz için sigarayı bırakmak için bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Kahve – günde bir defa, sabah, fakat önce 2 bardak çay içiliyor. Alkole izin verilmiyor.


116 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Clinic02